Katalog Stron Biznesu

Google

100 ostatnio dodanych wpisów stron


» Techniki UX: business model canvas

Business model canvas (szablon modelu biznesowego) to prosta i elastyczna technika umożliwiająca opis modelu biznesowego inicjatywy, którą zastosować mogą nawet osoby niedoświadczone. Dlatego tak chętnie sięgają po nią małe start-upy, ale nie stronią od niej także duże przedsiębiorstwa.

szczegóły


» Tora-med nowy sklep medyczny, Giżycko

Tora-med to sklep z asortymentem medycznym znajdujący się w Giżycku. W naszej ofercie znajdują się artykuły opatrunkowe, artykuły rehabilitacyjne, zaopatrzenie gabinetów lekarskich, odzież ochronna, pieluchomajtki dla dorosłych. Pomagamy uzyskać dofinansowanie NFZ oraz podpowiadamy jak uzyskać dotacje na wpłatę z własnych środków.

szczegóły


» Filmowanie Warszawa

Media Project Group specjalizuje się w filmowaniem imprez oraz fotografią szkoleń. W sytuacji gdy potrzebują Państwo fachowej brygady filmowej, która nagra posiedzenie oraz obrady to dobrze trafiliście Państwo. Praktyka jaką posiadamy pozwala na świadczenie usług na wysokim poziomie. W Media Project Group posiadamy bardzo twórczy personel. Graficy Media Project Group będą w stanie zanimować prawie każdy gatunek przestrzennego modelowania, od łatwych w przygotowaniu do skomplikowanych.

szczegóły


      

» Transmisje on-line, przekazy na żywo

Firma Transmisje on-line to lider na rynku transmisji na żywo. Zamawiającym proponujemy ogólnodostępne rozwiązania, które pomagają redukować wydatki związane z organizacją wideokonferencji. Do głównych zalet przekazów na żywo można zaliczyć redukcję wydatków na zakwaterowanie gości. Teraz każdy uczestnik, może aktywnie brać udział w szkoleniach bez konieczności wychodzenia z miejsca zamieszkania.

szczegóły


» Angielski - książka do matury i FCE

Angielski na poziomie średnio i zaawansowanym - przygotuj się do najważniejszych egzaminów. Angielski - korepetycje 2, Andrzej Michalski. Ważny egzamin z angielskiego? Ta książka to repetytorium z ćwiczeniami. Naucz się teorii i poćwicz swoje umiejętności korzystając z ponad 200 testów od A do Z. Forma książki umożliwia szybką naukę słówek i zwrotów frazeologicznych.

szczegóły


» Sophie Fashion

Sklep oferuje Państwu unikalne modele damskiego obuwia wyróżniające się atrakcyjnym designem, okazjonalną ceną oraz wysoką jakością wykonania. Nasze buty pochodzą od zagranicznych producentów, by każda kobieta mogła poczuć się w naszych butach niepowtarzalnie i wyjątkowo. Buty są naszą pasją, sposobem na wyrażenie siebie i podkreślenie swojej niepowtarzalnej osobowości!

szczegóły


» Usługi geodezyjne Lublin

Na stronie istnieje możliwość zapoznania się z istotą najbardziej popularnych usług geodezyjnych, zdobycia wiedzy jak informacje są niezbędne przy zlecaniu konkretnej roboty czy skontaktowaniu się z wykwalifikowanym i kompetentnym wykonawcą (jak istotna jest to kwestia potwierdzi każdy inwestor, który wybór najniższej oferty cenowej przypłacił taką samą jakością usług).

szczegóły


» Usługi księgowe

Biuro rachunkowe olsztyn zajmuje się obsługą przedsiębiorców w zakresie księgowości, spraw kadrowo-płacowych oraz prowadzimy szkolenia BHP. Nasze biuro rachunkowe zajmuje się profesjonalną obsługą firm z zakresu księgowości, kadr i płac, oraz prowadzimy szkolenia BHP.

szczegóły


» Kaczka studio - strony internetowe

Kaczka studio - agencja reklamowa zajmująca się tworzeniem stron internetowych, czyli strony www. Pozycjonowanie stron i projektowanie stron internetowych to nasza specjalność. Ponadto zajmujemy się takimi rzeczami jak renowacja zdjęć, renowacja fotografii, montaż wideo, reklama, roznoszenie ulotek, strony www, sklepy internetowe.

szczegóły


» Naprawa turbosprężarek

Oferta naprawy turbosprężarek, sprzedaż turbosprężarek nowych i po naprawie, regeneracja i naprawa na nowych częściach, ceny konkurencyjne, montaż i demontaż turbosprężarek w samochodach, diagnostyka komputerowa, sprzedaż i naprawa wysyłkowa, gwarancja po każdej naprawie, naprawy ekspresowe w cenie normalnej, dla stałych klientów i warsztatów rabaty.

szczegóły

Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

Katalog Stron Biznesu © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 68 msnbot: 0 bing: 115 yahoo: 54 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011